T1/T2 deklaracijos su garantijomis

  • 240_F_113286249_cj2ufqdLCBTxTugdmCfdFiVtN2vnoX9GTeikiame tranzito deklaracijas kartu suteikdami visas reikiamas finansines garantijas muitinėms per TransitNet sistemą
  • T1/T2 atidarome ne tik iš pasienių, bet ir iš vidinių visos Europos muitinių
  • Garantiją išduodame visų tipų kroviniams, įskaitant akcizinius
  • Garantijos suma – neribota

TIR carnet alternatyva

cargo-transTransitNet sistema – tai naujos kartos TIR carnet sistemos alternatyva leidžianti sutaupyti laiką ir lėšas.

Mūsų sistema yra sujungta su 8 muitinės sistemomis, 3 verslo valdymo sistemomis (angl. – “ERP – Enterprise Resource Planning”), 4 laivų linijomis ir visa eile muitinės tarpininkų daugiau, nei 30 Europos šalių, įskaitant Turkiją, Serbiją ir Makedoniją. Tai leidžia patogiai naudotis viena sistema tranzito procedūroms nepaisant geografinių barjerų, įvairiomis kalbomis.

Muitinės garantijos

Mūsų klientai turi galimybę patys pildyti deklaracijas TransitNet sistemoje, o mes suteikiame jiems muitinės garantijas.

EPI + garantija

Forminame EPI deklaracijas suteikdami visas reikiamas garantijas, visoje Rusijoje, Baltarusijoje ir Kazachakstane, bei suteikiame garantiją Ukrainoje.

Importo / Eksporto paslaugos

Teikiame Importo ir Eksporto forminimo paslaugas. Išduodame Importo garantijas.

Sandėliavimo paslaugos

sandeliavimasTeikiame muitinio sandėlio ir Laikinojo saugojimo sandėlio paslaugas, temperatūriniams ir netemperatūriniams kroviniams.

TransitNet sistemos valdymas

mobile_connectionTransitNet yra internetinė sistema, todėl nereikia jokios papildomos programinės įrangos ar prietaisų. Tai suteikia klientams galimybę pildyti ir pateikti T1/T2 deklaracijas internetu iš bet kurios vietos ir iš bet kokio įrenginio su interneto prieiga.

Ši sistema leidžia mūsų klientams atsisakyti popierinių deklaracijos ir garantijos formų. Visi duomenys internetu perduodami tiesiogiai muitinei per apjungtas muitinės NCTS ir TransitNet sistemas, todėl muitinės gauna informaciją greičiau, nei atvyksta transporto priemonės.