Kaip veikia TransitNet sistema?

1 būdas:

TransitNet sistema yra apjungta su muitinės sistemomis, todėl visi dokumentai yra pateikiami nuotoliniu būdu – internetu. Deklaracijos forminimui į mūsų deklarantų el.paštą pakanka atsiųsti kopijas CMR ir INVOICE dokumentų, kurie padės deklarantui užpildyti T1 ir nusiųsti muitinės tikrinimui. Po patikros gaunamas LRN numeris, kurį siunčiame vairuotojui. Vairuotojui pakanka parodyti muitininkui LRN numerį iš savo mobiliojo prietaiso, taip bus surasta Jums priklausanti deklaracija mūsų sistemoje.

2 būdas:

TransitNet sistema suteikia klientams galimybę tapti mūsų el.klientais ir pildyti bei pateikti T1/T2 deklaracijas internetu patiems su mūsų teikiama garantija, iš bet kurios vietos ir bet kokio įrenginio internetu, atsisakant popierinių deklaracijos formų. El.klientams yra sukuriami specialūs prisijungimai, bei apmokoma naudotis TransitNet sistema.

TransitNet sistemos privalumai

shutterstock_265077344Naudojantis Tnet Baltic paslaugomis, muitinės deklaracijos ir garantijos pateikiamos internetu, todėl:

  • Atidaromi T1/T2 iš visos Europos
  • Sutaupomas laikas
  • Pigesnės procedūros
  • Lengvesnis atsiskaitymo būdas
  • Aptarnavimas ir deklaracijų valdymas 24/7/365.
  • Greičiau vykdomos operacijos. TransitNet pateikia muitinei informaciją atitinkančią NCTS reikalavimus, todėl dokumentų forminimas tampa paprastesnis.
  • Deklaracijos duomenys muitinę pasiekia greičiau nei atvyksta transporto priemonė, todėl galima išvengti papildomo laukimo ir pildymo klaidų.

Ir dar…

Greitis – Tnet Baltic yra greitesnis ir paprastesnis tranzito forminimo būdas, už konkurencingą kainą, lyginant su rinkoje esančiais, siūlomais alternatyviais sprendimais.

Geografija – Tnet Baltic veikia daugiau nei 30 Europos šalių, kurių operatoriai rūpinasi teikiamų paslaugų kokybe ir organizavimu.

Lengvesni atsiskaitymo būdai – Nereikia atlikti atskiro mokėjimo už kiekvieną operaciją. Atsiskaitymas už Tnet Baltic suteiktas paslaugas vyksta periodiškai už bendrą atliktų operacijų skaičių.

Galimybės – Aptarnaujame akcizinius krovinius iš Lietuvos, ir kitų šalių. Garantijos suma neribota.

Stebėjimas – Tranzito būsena nuolat matoma realiu laiku (angl. “Online”).